Петро Голубка стартує в гросмейстерському турнірі в Швеції

мельнликеСьогодні в шведському містечку Мельнлике, яке знаходиться в 12 км. від Гетеборга розпочнеться міжнародний гросмейстерський шаховий турнір в якому візьме участь вихованець шахової Долинщини Петро Голубка. Минулого року в цьому ж місті Петро здобув блискучу перемогу в турнірі міжнародних майстрів завдяки чому цього року отримав місце в турнірі з нормою гросмейстера. Турнір триватиме 7 днів під час яких буде зіграно 9-ть партій. Контроль часу: 90 хвилин на 40 ходів + 30 хвилин до завершення партії + 30 секунд за кожен зроблений хід.
Суперниками Петра будуть 3 гросмейстери, 4 міжнародні майстри та 2 майстри ФІДЕ. В стартовому списку з 10-ти учасників Петро займає передостаннє місце по рейтингу. Тим не менше ми будемо активно вболівати за Петра і сподіватимемося, що йому вдасться виконати гросмейстерську норму.
Перший тур розпочнеться сьогодні о 15:00 за київським часом. Наш шахіст гратиме білими фігурами проти міжнародного майстра з Швеції Linus Johansson ( IM, 2412). Пряму трансляцію партії можна буде переглянути на офіційному сайті турніру http://www.ssmanhem.se .


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *