Роман Кос зайняв 7 місце в чемпіонаті області до 8-ми років

кос_роман2

19-21 травня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат області з класичних, швидких та блискавичних шахів серед дітей до 8-ми років. Долинщину в цьому турнірі представляв вихованець ПК "Прометей" Роман Кос, якому днями виповнилося тільки 7 років.
Попри те. що більшість учасників були старші за Романа, а також мали значно більший досвід участі в обласних змаганнях ( Роман вперше грав в турнірі за межами Долини), все ж йому вдалося зіграти досить успішно.
Найкращий результат Роман показав в турнірі з швидких шахів ( 10 хв. +5 сек.) , в якому він набрав 5 очок з 9-ти можливих і в підсумку посів 7-ме місце серед 26 учасників (Турнірна таблиця).
В турнірі з блискавичних шахів ( 3 хв. +2 сек.) Роман також набрав 5 очок з 9-ти можливих і посів 9-те місце з 25-ти учасників. Результат міг би бути кращим ( потрапляння в п'ятірку сильніших), але якби не прикра поразка в останній партії у виграшній позиції (Турнірна таблиця).
В класичні шахи ( 64 хв. +30 секунд) наш шахіст взагалі грав вперше в житті. Після шести турів він мав в активі 4 очки і йшов в групі лідерів. Однак на фініші зміг набрати тільки 0,5 очка в 3 партіях і в підсумку посів 16-те місце з 38 учасників (Турнірна таблиця).


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *