Святослав Кузьмин виступив на універсіаді ЛНУ ім. Івана Франка

кузьмин6З 19-го по 23-тє березня у місті Львові відбувалася щорічна універсіада між факультетами Львівського національного університету ім. Івана Франка. На старт шахового турніру вийшли 18 команд з 18-ти факультетів університету. Склад команди - 3 хлопці і 1 дівчина. Турнір відбувався в два етапи. На першому етапі всі команди були розділені на дві групи, в кожній з яких учасники грали за коловою системою. По три кращих команди з кожної з груп виходили до фінальної частини змагань. Контроль часу - 15 хвилин кожному з учасників на одну партію. В складах команд рівень учасників віріював від любителів до професіоналів: 1 мастер ФІДЕ ( Наталія Букса - юридичний факультет), 4 - кандидати в майстри спорту, 6 - першорозрядників, 18 - другорозрядників. Серед учасників також був присутній вихованець шахового гуртка при ПК "Прометей", чемпіон району серед юнаків, студент 1-го курсу філософського факультету ЛНУ ім. Івана Франка - Святослав Кузьмин ( на фото).

Наш шахіст виступав на другій шахівниці своєї команди (на першій шахівниці грав кандидат в майстри спорту Владислав Колпаков). Святослав дуже успішно зіграв на першому етапі змагань. Його результат 8 очок з 9-ти можливих допоміг команді філософського факультету пробитися до фіналу. В останньому турі попереднього етапу Святославу вдалось перемогти сильного першорозрядника з Червонограда Андрія Ковальчука.

Фінальна частина для "філософів" склалась менш успішно. З 6-ти команд в фінальній частині вони посіли тільки 5-те місце. Проте, підбиваючи підсумки універсіади  тренер шахової секції при університеті, майстер спорту Попович Святослав Ігорович зазначив: "Для оновленої команди філософського факультету це вже великий плюс, оскільки команда філософів уже 6 років не потрапляла у фінал. Тому вони молодці"...


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *