Турнір до Дня захисту дітей – 2019 виграв Богдан Коцкович

день_захисту_дітей,2019_201 червня в ПК "Прометей" відбувся дитячий шаховий турнір з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей в якому взяли участь 19 учасників. Турнір відбувся за швейцарською системою в 6 турів. Контроль часу - 10 хвилин на партію + 5 секунд на хід. Турнір відбувся за підтримки РЦ "Спорт для всіх" (керівник Р. Лопух).
Основна боротьба за перемогу в турнірі точилася між Олегом Романом та Богданом Коцковичом. Обидва хлопці пройшли турнірну дистанцію без очкових втрат, а в особистій зустрічі між ними була зафіксована нічия. Згідно з регламентом при рівності очок в боротьбі за перше місце гралася додаткова партія в блискавичні шахи ( контроль 3+2).  В бліці сильнішим виявився Богдан Коцкович.
Напружено проходила боротьба за третю сходинку, яку поділили одразу троє учасників - Олександр Кузів, Олександр Остапів та Роман Кос. Додатковий коефіцієнт Бухгольца ( сума очок суперників) кращий в Кузіва, тому саме він здобув бронзу.
Переможці в загальному заліку та кращі в категоріях були нагороджені книгами класиків світової літератури Віктора Гюго, Даніеля Дефо, Жуль Верна, Редьярда Кіплінга, Джанні Родарі, Братів Грімм та ін. Юним шахістам буде чим зайнятися на літніх канікулах. 🙂
Фото з турніру на нашій сторінці в Фейсбук.
Турнірна таблиця:
турнір_день_захисту_дітей_2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *