У парку Вигоди відкрили велику шахову дошку

parkovi_shahy18 вересня в селищі Вигода відбулося традиційне святкування Дня працівників лісу та Дня селища. Святкова програма розпочиналася з відкриття "Алеї казок" для дітей в міському парку по вул. Драгоманова. Також для активного дозвілля не тільки дітей, а й дорослих в міському парку було відкрито велику шахову дошку з парковими шахами. Цікаво, що всі казкові герої, а також шахи були виготовлені народним умільцем, який окрім бензопили не користувався жодними допоміжними інструментами (!).
Відновлення парку, виготовлення дерев'яних скульптур та паркових шахів відбулося за підтримки ДП "Вигодське лісове господарство" ( керівник - Олександр Матусевич).
На очах у численних глядачів першу партію на паркових шахах зіграли кандидат в майстри спорту з Долини Михайло Кепещук ( білі) та міжнародний майстер з Вигоди Петро Голубка (чорні). Симпатії більшості вболівальників були на боці місцевого шахіста, в партії він володів ініціативою і мав всі шанси перемогти, але все ж таки гостю з Долини вдалося урівняти позицію. На 33-му ході суперники погодилися на нічию.

Фотозвіт з партії можна подивитися на нашій сторінці в мережі Фейсбук.

А ось як проходила сама партія:


Comments

У парку Вигоди відкрили велику шахову дошку — 6 коментарів

 1. хочеш грати в шахи без теоріі -грай у шахи Фішера а не придумуй всяке збочення

 2. Що значить без теорії??! З теорію, просто коли знання менші ніж в суперника, тоді пробуєш йти в бік.
  Карлсен на Олімпіаді грав е3, до речі…

 3. Якщо чемпіон світу грав е3 то з грою у цьому форматі потрібно закінчувати…

 4. Можна і 1. g4 грати – питання смаку.
  А багато розказувати про закінчення шахів теж можна, але наразі практика показує що все іде тільки вгору. Сьогодні в будь-яку пору доби на різних серверах в інтернеті грають в шахи біля 100 тис. людей. Коли таке було в історії шахів? Отож.

 5. а в покер грае 3 млн одночасно – то ще це одначае що покер на підйомі?

 6. По-перше, ми говоримо про шахи, в новині про шахову партію на шаховому сайті. До чого тут покер?
  По-друге, я не маю про покер навіть самого елементарного уявлення. Примітивна гра для азартно-залежних людей. 3 млн.? – не знаю, може це й мало, лохів які готові віддати свої гроші значно більше. Їм є куди рости. 🙂

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *