В третьому турі чемпіонату Європи Петро Голубка грає в нічию

голубка319 березня на чемпіонаті Європи з класичних шахів відбувся 3-й тур. Петро Голубка грав чорними проти одного з найсильніших гросмейстерів Росії, чемпіоном світу за версією ФІДЕ (1999 р.) Олександром Халіфманом ( рейтинг - 2614). Звичайно часи коли Халіфман грав на рівних з Каспаровим, Анандом і Крамником давно минули, але навіть сьогодні він є грізним суперником.
Петро обрав захист Боголюбова, мав деякі проблеми в дебютній стадії партії, та все ж зумів їх успішно вирішити і на 26-му ході суперники погодились на нічию. Відеоогляд можна подивитись на нашому каналі "Шахова Долина"  в Ютубі.
Після третього туру з 2 очками в активі з трьох можливих Петро поділяє  51-113 місце. В четвертому турі  Петро Голубка гратиме проти міжнародного гросмейстера з Івано-Франківська Володимира Онищука ( рейтинг - 2632). Мабуть не дуже приємний жереб для обидвох прикарпатських шахістів, які ще недавно боролись за перемогу в чемпіонаті України.  Пряму трансляцію можна дивитись на сайті chess24.com або chessbase.com . Початок о 13:00.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *