В турнірі до Дня Героїв Крут перемогли Богдан Коцкович та Матвій Василишин

крути07 лютого в ПК "Прометей" відбувся шаховий турнір присвячений Дню Героїв Крут. В турнірі взяли участь 17 юних шахістів з Долинщини та Болехівщини.
Турнір проходив в двох підгрупах.
В групі А ( розрядники) грали 6 учасників за коловою системою по дві партії з контролем часу 7 хвилин + 5 секунд на хід.
В групі Б (початківці) грали 11 учасників за швейцарською системою в 6 турів з контролем часу 10 хвилин на партію + 5 секунд на хід.

В групі сильніших фаворитом був  другорозрядник Богдан Коцкович з Болехова, але перше коло турніру Богдан можна сказати провалив, адже в його активі було тільки 2 очки з 5-ти можливих. Проте зумів виправити ситуацію завдяки 5-ти перемогам в другому колі завдяки яким зумів посісти чисту першу сходинку з 7-ма очками.
Що правда  Богданові допомогли його суперники. Юрій Гриців лідирував в турнірі з перевагою в 1,5 очки, але зазнав 3 поразок поспіль в 7-9 турах і посів тільки друге місце з 6,5 очками . Третім став Олег Роман, який грав з перемінним успіхом, але не зважаючи на це до останнього туру претендував на першу сходинку. Ключовою для Олега була партія завершального 10-го туру проти Михайла Коцковича, в якій він зазнав поразки.
Турнірна таблиця:
Героїв_Крут_А_2019_2
В підгрупі "Б" основна боротьба за перемогу точилася між Матвієм Василишиним з Гошева та Данилом Ковальцем з Долини. Матвій стартував в турнірі з поразки від Софії Кепещук, але в наступних турах здобував тільки перемоги. Данило Ковалець стартував з 4-ох перемог. В 5-му турі Матвій переміг Данила і наздогнав його за очками. В останньому турі обидва лідери перемогли своїх суперників і завершили турнір з 5 очками з 6-ти можливих. Для визначення одноосібного переможця довелося грати додаткову партію, в якій гору взяв Матвій Василишин. Разом з перемогою в турнірі Матвій також виконав норматив 4-го розряду, так як перетнув позначку в 1300 пунктів клубного рейтингу. Данило Ковалець, який ще навіть не є школярем - другий.
Третю сходинку розділили дві сестрички Анастасія та Софія Кепещук з 4-ма очками з 6-ти можливих. В додатковій партії за "бронзу" перемогу здобула Анастасія.

Турнірне таблиця:
Героїв_Крут_Б_2019


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *