Валентин Прокоф’єв переміг в ХІ турнірі пам’яті Степана Полюляка

прокофєв124 березня в ПК "Прометей" відбувся ХІ традиційний шаховий турнір пам'яті видатного долинянина, політичного та громадського діяча, почесного громадянина міста Долина, лікаря, шахіста - Степана Полюляка. В турнірі за швейцарською системою (7 турів, контроль часу 10 хвилин + 5 секунд на хід) взяли участь 24 учасники з Калуша, Болехова, Рожнятова, Перегінська та Долинського району. Турнір відбувся за підтримки профспілки НГВУ "Долинанафтогаз" ( керівник Володимир Марилів) та профспілки медичних працівників Долинщини ( керівник Віталій Монташевич).
Впевнену перемогу в турнірі здобув Валентин Прокоф'єв з Калуша, який набрав 6 очок з 7-ми  можливих ( +5 =2 -0). Стартував Валентин з трьох перемог, серед яких і перемога над майбутнім другим призером Ігорем Ваньчаком. Далі була бойова нічия з Ростиславом Бородайкевичем та ще дві перемоги. І тільки в останньому турі забрати 0,5 очка в лідера зміг Михайло Любко.
Другу сходинку з результатом 5 очок розділили одразу 5-го шахістів: Ігор Ваньчак, Василь Батіг, Мирослав Марчук, Михайло Любко та Олександр Безус. За додатковим коефіцієнтом Бухгольца  друга сходинка дісталася Ігору Ваньчаку ( +5 =0 -2), а третя - Василю Батогу ( +5 =0 -2).
Серед ветеранів кращий результат показав Василь Дяків з Вигоди, який набрав 3,5 очки ( +3 =1 -3). А серед юнаків кращим став ще один калушанин Максим Гречаний з 4 очками ( +4 =0 - 3).
Переможці були нагороджені грамотами та призами від спонсорів.

Підсумкова турнірна таблиця:
турнір_полюляка_2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *