Віктор Гошилик – кращий серед депутатів Долинщини

гошилик13 квітня в Долинській ДЮСШ відбулась 3-тя районна спартакіада серед депутатів сільських, селищної, міської та районної ради. В шаховому турнірі взяли участь три команди: 1) Збірна депутатів Долинської міської та районної рад, 2) Збірна депутатів Великотурянського - Раківського куща, 3) Збірна депутатів Вигодського куща. Склад команди 1 чоловік і 1 жінка.
В турнірі серед жінок взяли участь 3 учасниці. Рівень підготовки шахісток, скажемо чесно - бажав би бути кращим. 🙂
Перемогу здобула депутат Великотур'янської сільської ради Богдана Крайник.

Місце Учасниця Команда 1 2 3 Очки
1 Крайник Богдана Велика Тур'я * 1 1 2
2 Дидяк Марина Долина 0 * 1 1
3 Данчук Оксана Вигода 0 0 * 0

Набагато цікавіше і напруженіше відбувався турнір серед чоловіків. За відсутності з поважних причин минулорічного чемпіона депутата Долинської районної ради Богдана Тишківського титул кращого серед депутатів розігрували 6 учасників. Контроль часу 5 хвилин + 5 секунд на хід.

Місце Учасник Команда 1 2 3 4 5 6 Очки
1 Гошилик Віктор Долина * 1 0 1 1 1 4
2 Мельник Тарас Ст. Мізунь 0 * 1 1 1 1 4
3 Князик Михайло Велика Тур'я 1 0 * 1 1 1 4
4 Бабінець Володимир Велика Тур'я 0 0 0 * ½ 1
5 Сащин Руслан Ст. Мізунь 0 0 0 ½ * ½ 1
6 Дирів Іван Мала Тур'я 0 0 0 0 ½ * ½

З стартових турів лідерство в турнірі захопив депутат районної ради Тарас Мельник, але в останньому турі в очній зустрічі його зумів обіграти депутат міської ради Віктор Гошилик. Однак перемога не принесла чистої першої сходинки, так як Віктор Іванович туром раніше поступився депутату Великотур'янської сільської ради Михайлу Князику.  Оскільки троє учасників набрали однакову кількість очок, то для визначення переможця довелося проводити додатковий турнір ( контроль 3 хвилини + 2 секунди на хід). Згідно сліпого жеребу в першому турі Мельник переміг Князика, в другому турі Гошилик також переміг Князика. Отож доля переможця визначалася в партії між Мельником і Гошиликом, в якій останній чорними здобув перемогу.
За тиждень переможці виступлять на аналогічних змаганнях обласного рівня в Івано-Франківську.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *