Вигодський лісгосп переміг в командному чемпіонаті Долинщини – 2018

лісгосп16 вересня в Будинку Культури селища Вигода відбувся Командний відкритий чемпіонат Долинщини - 2018 присвячений Дню працівників лісової промословості та Дню селища Вигода.
В чемпіонаті прийняли участь 8 команд з Долинщини та Рожнятівщини, а саме: "Брошнів" (Брошнівська ОТГ), "Рожнятів" (Рожнятів), "Витвиця" (Витвицька ОТГ), НГВУ "Долинанафтогаз", "Колос" та ПК "Прометей" ( всі Долина) та дві команди господарів - "Вигода" що представляла селищну раду та "Вигодський лісгосп" (Вигода). Турнір відбувся за підтримки директора Вигодського держлісгоспу Олександра Матусевича та Вигодського селищного голови Ярослава Наума, які з вітальним словом звернулися до учасників на відкритті турніру.
Команди грали за коловою системою в швидкі шахи ( контроль: 10 хвилин + 5 секунд на кожен хід кожному учаснику). Склад команди - три учасники.
Всі команди якісно підійшли до формування своїх  складів в наслідок чого в кожному турі точилася напружена боротьба з непередбачуваними результатами. Як приклад можна навести команду Вигодської селищної ради - минулорічного чемпіона, яка мала в складі діючого чемпіона України Петра Голубку і змогла зайняти тільки передостаннє місце. Петро на першій шахівниці виграв всі партії, однак партнери по команді грали невдало.
З перших турів лідерство в турнірі захопила команда "Вигодського лісгоспу" за яку грали Марко Дубенський, Євген Малета та Петро Братішко. Особливо лісовикам допоміг Петро Братішко, який на третій шахівниці виграв всі партії. Марко та Євген виступили не настільки блискуче, але їх особистих результатів 5,5 та 5 очок відповідно принесли команді виграші у всіх матчах та впевнену підсумкову перемогу в турнірі.
На другу сходинку перед останнім туром претендували одразу 5-ть команд. Кращі шанси були у Брошнева (Василь Труняк, Леонід Остапенко, Микола Солдат) та Витвиці (Олександр Безус, Ігор Стецькович, Богдан Тишківський),  які перед заключним туром мали по 7 командних очок (+3 =1 - 2). В підсумку обидві ці команди здобули дуже важкі перемоги з однаковим рахунком 2:1 і посіли відповідно другу та третю сходинку. Брошнівчани змогли перемогти долинську команду НГВУ, а Витвиця здавалось вже в програному матчі проти команди Вигодської селищної ради змогла на останніх секундах вирвати перемогу. Відео про те як проходила боротьба в останньому турі ви можете подивитись на нашому каналі "Шахова Долина" в ютубі. Фото з турніру на нашій сторінці "Шахова Долина" в Фейсбук. Результати по шахівницях будуть викладені окремо.
Три команди переможці, а також кращі шахісти по шахівницях отримали грамоти та винагороди від спонсорів.
Підсумкова турнірна таблиця:
командний_ЧР_2018

Повна таблиця:
командний_ЧР_2018


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *