Вигодянин Петро Голубка – срібний призер командного чемпіонату України

голубкаЗ 20-го по 29-те травня в місті Алушта ( АР Крим) відбувався  чемпіонат  України 2013 року з класичних шахів серед клубних команд. В цьому престижному турнірі, напривеликий жаль, Івано-Франківщину не представляла жодна команда. Проте, в складі команд учасниць було два представники нашої області. Гросмейстер Володимир Онищук з Івано-Франківська виступав за харківську команду «Юридична академія», а міжнародний майстер Петро Голубка з смт. Вигода (Долинський р-н.) – за команду «Братство» з міста Києва.

Чемпіонат проходив за коловою системою в 9-ть турів. Кожному учаснику на партію відводилось по 90 хвилин на перші 40 ходів плюс 30 хвилин до закінчення партії кожному з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.

Приємно, що наш земляк, вихованець Долинського шахового клубу допоміг своїй команді «Братство» здобути «срібні» нагороди чемпіонату України. Петро зіграв у 8-ми партіях з 9-ти матчів команди, в яких здобув: дві перемоги, п’ять партій звів до нічиєї, і тільки в одній поступився. Його суперниками були: 2 міжнародні гросмейстери, 3 майстри спорту та 3 кандидати в майстри. Єдину поразки Петру Голубці зміг завдати тільки міжнародний гросмейстер з Харкова Павло Єльянов, який входить до 30 кращих шахістів світу за рейтингом ФІДЕ.

 

Підсумки змагань: 1. «Юридична академія» - 18(44); 2. «Братство» - 14(35); 3. «Авангард» - 13(33); 4. «Штрафбат» - 11(31½); 5. «Шаховий клуб» - 10(31½); 6. «Не знающие пощады» - 9(27½); 7. «Дружба – Нова» - 8(28); 8. «Буревісник» - 5(22); 9. КВРЗУ ДЮШШСШ – 2(11); 10. СФГУ – «Інваспорт» - 0(6½).


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *